FOUNDATION COFFEE ROASTERS
Комерційна пропозиція
Компанія Foundation Coffee Roasters розпочала свою роботу з 2015 року в Одесі. Щодня, протягом 8 років, ми прагнемо досягти найвищої якості нашого продукту. Тонко відчуваючи зміни в часі, потреби людей та актуальні тенденції, ми щодня вдосконалюємось. Проте мало просто гарно робити свою роботу: аби бути найкращим, ― потрібно ще й мати відповідний вигляд. Тому саме зараз ми вирішили оновити свій візуал, щоб засвідчити нашу рішучість розвиватися, попри будь-які виклики зовнішного світу.
Спрівпрацюємо з усіма формами власності українського бізнесу: 

 • ФОП 2-3 групи, на єдиному податку;
 • ФОП 3 групи, платник ПДВ;
 • ТОВ, на единому податку;
 • ТОВ, платник ПДВ;
 • Фізлица при замовленні з сайту (умови у кол-центру). 
Оренда обладнання
Ми надаємо власне обладнання в оренду, можливі варіанти для вашого бізнесу:

 1. Набір базового професійного обладнання для приготування напоїв на базі еспресо: кавомашина Faema E92 та кавомолка Fiorenzato F64. Ціна 2800 грн / місяць. Підійде для кав’ярень, кафе, ресторанів та готелів.
 2. Набір просунутого професійного обладнання для приготування напоїв на базі еспресо: кавомашина Rancilio Classe 5 та кавомолка Fiorenzato F64. Ціна 3500 грн / місяць. Підійде для кав’ярень, кафе, ресторанів та готелів.
 3. Обладнання для приготування фільтр-кави кавомашина Bravilor bonamat novo 1200 грн / місяць. Підійде для кав’ярень, кафе, офісів та готелів.
 4. Просунуте обладнання для приготування фільтр-кави кавомашина Bravilor bonamat TH 1600 грн / місяць. Підійде для кав’ярень, кафе, ресторанів та готелів.
 5. Автоматичне кавове обладнання для офісів кавомашина Saeco Lirica 1000 грн / місяць. Підійде для офісів.
 6. Просунете автоматичне кавове обладнання для офісів кавомашина Saeco Aulika Top 1600 грн / місяць. Підійде для офісів та готелів.