Гватемала SHB Huehuetenango

Foundation Coffee Roasters
249,00
грн.
Ступінь обсмажування: середній.

Країна: Гватемала.

Регіон: Huehuetenango.

Різновид арабіки: Caturra, Bourbon.

Спосіб обробки: митий.

Висота зростання: 1600-1800 м.

Аромат: насичений, ноти зеленої груші, журавлини

Смак: яскравий, із виразними нотами солодкого нектарину, смородини, білого шоколаду.

Тіло: середнє, оксамитове.

Післясмак: тривалий, з нотами смаженого мигдалю, цедри апельсина.


Гватемала виробляє різні типи кращих і відмінних в світі сортів кави. В країні вирощується тільки арабіка і саме вона займає перше місце в експорті країни. За рік країна експортує більше 3 млн. Мішків зеленої кави (що еквівалентно приблизно 210 млн. Кг). Загальна кількість населення, залученого в кавову індустрію, становить близько 500 тисяч осіб.

Регіон Huehuetenango є одним з кращих для культивування: він захищений від морозу завдяки сухим і спекотним вітрам з Мексики, а також прохолодним вітрам з гір, що дозволяє культивувати кави на висоті близько 2000 метрів над рівнем моря.

Вирощують каву як дрібні хлібороби, так і фермери середнього рівня. Збір врожаю проводиться вручну і тільки в той момент, коли вишні повністю дозріли, придбали червоний колір і готові до збирання. Після збору врожаю вишні відокремлюють від м'якоті, ферментують, промивають і висушують.

Маркування SHB (Strictly Hard Bean) вказує, що кава вирощували на висоті вище 1350 метрів; а EP (European Preparation) означає, що зелені зерна сортуються вручну, щоб видалити будь-які дефектні і сторонні матеріали.

Ступінь обсмаження:: середній (еспресо)

Спосіб обробки:: митий

Склад арабіки:: 100% арабіка

Дивіться також
Click to order