Ефіопія Sidamo GR2

Foundation Coffee Roasters
240,00
грн.
Ступінь обсмажування: середній.

Країна: Ефіопія.

Регіон: Sidamo.

Різновид арабіки: ефіопський спадщина

Спосіб обробки: митий.

Висота зростання: 1100-1800 м.


Аромат: делікатний, але солодкий, з нотами жасмину та зеленого чаю.

Смак: соковитий, солодкий, з нотами стиглого апельсина, коли та стиглої груші, терпкість зеленого чаю.

Тіло: чайне, бархатисте.

Післясмак: тривалий, терпкуватий, ноти цедри грейпфрута.


Ефіопія вважається батьківщиною арабіки. Саме звідси кави поширилося по всьому світу. Вирощування і обробка кави - одна з основних галузей економіки Ефіопії. Приблизно 25% населення прямо або побічно працюють в кавовій галузі.

В Ефіопії існує кілька регіонів вирощування кави, основними з яких є Sidamo, Yirgacheffe, Harrar, Limu, Djimma, Lekempti, Wallega, Gimbi.

Кава з регіону Сидамо мають особливий характер і унікальні смакові характеристики, які підтверджують їх входження до переліку найкращих кавових сортів світу.

В даний час виробництво кави в країні характеризується типовою структурою штабного фермерського господарства. Це означає, що більшість селян, часто мають маленький урожай, об'єднують його і привозять до місцевої центральної станції обробки, а не обробляють свою каву власною технікою.

На станціях боби ретельно сортуються перед обробкою. Після цього боби кладуться в ферментацій резервуари на термін від 24 до 36 годин. Потім кава остаточно промивають і сортують в промивних каналах. А потім висушують на так званих «африканських ліжках» або «столах для сушки», протягом 10-15 днів, де кава дбайливо перемішується кілька разів в день.

Ступінь обсмаження:: середній (еспресо)

Спосіб обробки:: митий

Склад арабіки:: 100% арабіка

Дивіться також
Click to order