Guatemala SHB Huehuetenango

Foundation Coffee Roasters
249,00
грн.
Ступінь обсмажування: середній.

Країна: Гватемала.

Регіон: Huehuetenango.

Різновид арабіки: Caturra, Bourbon.

Спосіб обробки: митий.

Висота зростання: 1600-1800 м.

Аромат: дуже інтенсивний, насичений і солодкий; ноти білого винограду, чорного чаю, червоних ягід і легкі ноти вершків.

Смак: дуже чистий і яскраво виражений; з виразними нотами абрикоса, стиглої соковитої вишні, молочного шоколаду і іриски.

Тіло: середня, округле, в'яжучий, злегка оксамитове.

Післясмак: тривалий, злегка терпке; ноти горіхів, чорного шоколаду і легкі ноти цедри цитрусових.


Гватемала виробляє різні типи кращих і відмінних в світі сортів кави. В країні вирощується тільки арабіка і саме вона займає перше місце в експорті країни. За рік країна експортує більше 3 млн. Мішків зеленої кави (що еквівалентно приблизно 210 млн. Кг). Загальна кількість населення, залученого в кавову індустрію, становить близько 500 тисяч осіб.

Регіон Huehuetenango є одним з кращих для культивування: він захищений від морозу завдяки сухим і спекотним вітрам з Мексики, а також прохолодним вітрам з гір, що дозволяє культивувати кави на висоті близько 2000 метрів над рівнем моря.

Вирощують каву як дрібні хлібороби, так і фермери середнього рівня. Збір врожаю проводиться вручну і тільки в той момент, коли вишні повністю дозріли, придбали червоний колір і готові до збирання. Після збору врожаю вишні відокремлюють від м'якоті, ферментують, промивають і висушують.

Маркування SHB (Strictly Hard Bean) вказує, що кава вирощували на висоті вище 1350 метрів; а EP (European Preparation) означає, що зелені зерна сортуються вручну, щоб видалити будь-які дефектні і сторонні матеріали.

Ступінь обсмаження:: середній (еспресо)

Спосіб обробки:: митий

Склад арабіки:: 100% арабіка

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш номер телефона
Коментар
Промокод
Payment method

❗️Післяплатою відправляємо тільки каву у зерні. Якщо бажаєте замовити каву мелену під власний спосіб приготування - скористайтесь онлайн-оплатою.


Графік работи виробництва: Пн - Пт 9:00 - 18:00; Сб - 10:00 - 17:00