Дріпи в пакеті 10 шт/уп. Папуа New Guinea

High Five specialty coffee
000003255
330,00
грн.
Провінція Західного високогір’я розташована в центральних районах Папуа-Нової Гвінеї і має спільні кордони з провінціями Живака, Енга, Південним високогір’ям, провінціями Сімбу та Маданг . Це найвищий в країні регіон з виробництва кави. Вулканічний ґрунт в цій області дуже родючий, що сприяє одному з найбільших врожаїв кави у Папуа- Нової Гвінеї.
Пол Пора – власник Grass Roots. Він не типовий виробник кави: на відміну від звичайного фермера чи виробника PNG-кави, він має ступінь із сільського господарства за спеціальністю «PNG» та дипломи з сільськогосподарського розведення Великобританії. Історія та знання Пола знаходять своє відображення в управлінні станцією та якістю кави, яку він виробляє. Щоб повністю контролювати якість своєї кави, Пол купує виключно зрілі ягоди у навколишніх фермерів. Звідси і якість. Після переробки кави її відправляють до Східного високогір’я, щоб там підготувати та зберігати перед експортом. Східне високогір’я має меншу вологість, що дозволяє пачменту зберігати свій аромат.

Теруар:

Країна: Папуа - Нова Гвінея
Кооператив: Paul Pora
Регіон: Kuli Gap, Western Highland Province
Різновид арабіки: Типіка, Аруша, Бурбон
Спосіб обробки: Анаеробна ферментація
Висота зростання: 1600-1900 метрів

Ступінь обсмаження:: світлий (фільтр)

Склад:: 100% арабіка

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш номер телефона
Коментар
Промокод
Payment method

❗️Післяплатою відправляємо тільки каву у зерні та за умов часткової передплати. Якщо бажаєте замовити каву мелену під власний спосіб приготування - скористайтесь онлайн-оплатою.


*Якщо вашого поштомату немає в переліку поштоматів, то вкажить його в коментарі, дякуємо!


Графік работи виробництва: Пн - Пт 9:00 - 18:00; Сб - 10:00 - 17:00