Дріпи в пакеті 10 шт/уп. Колумбія PROPUS

High Five specialty coffee
000003254
330,00
грн.
Колумбійський департамент Уіла розташований у південній частині країни, де сходяться центральні та східні хребти Анд. Столиця Уїли, Нейва, суха, рівна і схожа на пустелю, що помітно відрізняється від кавових регіонів далі на південь. Кавові ферми Уїли є переважно дрібними власниками, і протягом останніх десяти років вони доклали спільних зусиль для виробництва s p e c i a l t y кави, яка повністю розкриває характер терруару регіону. Вибіркове ручне збирання, ретельна обробка та ретельне післяжнивне сортування сприяють підвищенню впізнаваності регіону.
Кавовий комітет департаменту Уіла, місцевий зв’язок з національною федерацією виробників кави Колумбії, інвестував значні ресурси в навчання виробників у всьому, від удобрення до обсмажування. Це, у поєднанні з ентузіазмом виробника, створило регіональну культуру виробництва, орієнтованого на якість.


Теруар:


Країна: Колумбія
Регіон: Huila
Фермер: Hertson Bernal
Висота зростання: 1650-1750 м
Різновид Арабіки: Caturra
Спосіб обробки: Натуральний
Бальна оцінка: 86,5

Ступінь обсмаження:: світлий (фільтр)

Склад:: 100% арабіка

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш номер телефона
Коментар
Промокод
Payment method

❗️Післяплатою відправляємо тільки каву у зерні та за умов часткової передплати. Якщо бажаєте замовити каву мелену під власний спосіб приготування - скористайтесь онлайн-оплатою.


*Якщо вашого поштомату немає в переліку поштоматів, то вкажить його в коментарі, дякуємо!


Графік работи виробництва: Пн - Пт 9:00 - 18:00; Сб - 10:00 - 17:00