Співпраця
Залиште номер телефону для зв'язку з менеджером
Компанія Foundation Coffee Roasters розпочала свою роботу у 2015 році в Одесі. Заснували її люди, що вже мали величезний досвід у виробництві кави, працюючи в кавових компаніях країни та мандруючи світом. Вони мали мрію та натхнення виробляти високоякісну каву для українського та європейського ринків ресторанних та кавових закладів.

Успіх компанії закладений у 6 цінностях, яких дотримуються засновники та команда: якість, професіоналізм, людина в команді та клієнт з його потребами та побажаннями.

2020 рік виявився для нас роком відповідальності перед собою. Ми доклали зусиль у наступних напрямках:
1. Екологiчна усвідомленість як нова важлива цінність. Ми почали застосовувати матеріали, які підлягають переробці або здатні розкладатися самостійно. Поступово ми поширюємо цей досвід на всі виробничі етапи.
2. Завжди роблячи опір на якість ми навчились поєднувати її зі швидкістю. Швидкість — чесно здобута цінність, бо без неї ми би не досягли таких масштабів.

iСТОРiЯ ТА ФiЛОСОФiЯ БРЕНДУ
Люди — це основний та найголовніший ресурс компанії Foundation Coffee Roasters.
Саме люди складають цінність бренду.

Співробітник Foundation Coffee Roasters це ідейна людина, що несе цінності компанії через свою професійну працю та пристрасть до того, що робить.

Кожен із членів команди має високий рівень власної мотивації до розвитку своїх професійних компетенцій. Адже професіоналізм — це одна із основних цінностей компанії, яка гарантує якість продукту та сервісу, що надається клієнту.

КОМАНДА
Продукт
Якість — понад усе. Зелене зерно, яке компанія закуповує у найкращих трейдерів, обсмажується на обладнанні від нідерландської компанії Giesen. Кожна партія кави контролюється згідно з розробленими внутрішніми стандартами якості обсмажчиками та дегустаційною групою, після чого йде у відділ фасування та маркування.

Усі процеси від виробництва до збуту орієнтовані на якість кінцевого продукту та на прозорі взаємовідносини з зовнішнім клієнтом компанії. Сьогодні Foundation Coffee Roasters це два виробництва, що працюють згідно ХАССП заради потреб партнерів
та їхніх клієнтів.
Foundation Coffee Roasters орієнтується на потреби своїх партнерів та клієнтів. Ми допомагаємо вам ставати кращими на своєму ринку, пропонуючи наступні послуги:

∙ Навчання, що надають тренери компанії;
∙ Технічна підтримка, що надає сервісно-технічна група;
∙ Консультування щодо відкриття нових закладів;
∙ Розробка індивідуальних блендів обсмажчиками;
∙ Виробництво приватної торгівельної марки на потужності компанії;
∙ Платформа Foundation Education;
∙ Зручний мобільний додаток.
Послуги
Асортимент
Моносорти
Наша любов до кави розпочалася дуже давно. Ми куштували каву в усіх куточках планети, але нам все ще чогось не вистачало, тому ми почали намагатися зварити ідеальну каву власноруч, щоби всі пропорції були дотримані ідеально. За 10 років, через тонни кавових зерен, ми нарешті змогли знайти той саме той смак, до якого прагнули.

Бленди
Жодних «стандартних» гірких смаків!
Ми навчилися робити так, аби кожен сорт зерна в упаковці не компенсував інший, а доповнював його.

Foundation Coffee Roasters — з любов'ю в кожній пачці!
Натхненні ідеєю «третьої кавової хвилі» ми створили проект під назвою «High Five», який складається виключно з зерна найвищої якості!

Ми обираємо тільки найкращі лоти від провідних трейдерів (з бальною оцінкою від 86 балів).

Розвиваючись у напрямку високоякісної кави, ми сподіваємось, що впливаємо на весь кавовий ринок України, та, можливо, світу.

Кава лінійки «High Five» постійно приймає участь у національних та світових чемпіонатах, займаючи призові місця.

Кава «High Five» — це гордість бренду Foundation Coffee Roasters.

Капсули
Капсули — якість, простота та швидкість.

Це найновіший продукт компанії Foundation Coffee Roasters, запит який ми мали від наших партнерів протягом багатьох місяців.
З капсулами приготувати ваш улюблений напій — еспрессо, лунго або американо — легко та швидко! Кава готується протягом 30 секунд, це просто, доступно та не вимагає від вас особливих навичок.

Лінійка капсул представлена 5 видами, а у кожній коробочці по 10 капсул. Важливо, що в лінійці використовується 3 особливих сорта арабiки, які можливо скуштувати тiльки у капсулах! Також в лінійці присутні 2 улюблених усіма бленда — Summer та Winter.

Капсульні машини виглядають свіжо та креативно — вони неодмінно стануть чудовою прикрасою як офісу, так і оселі або готельного номеру!
Drip it!
«Drip it» — готові фільтр-пакети з меленою кавою від спешалті лінійки «High Five». Тиждень проходить в різних емоціях, кожен день — особливий і для кожного дня свій неповторний смак. Кожен «Drip it» доповнений назвою дня тижня. Ми запам'ятовуємо день тижня за асоціаціями зі смаками.
Коробочка включає AR дизайн — перша в Україні упаковка із використанням доповненої реальності у кавовій сфері. Вона занурить вас в атмосферу «drip this week» і за лише 10 секунд ви побачите весь тиждень таким яскравим та насиченим, яким його для вас зробить «Drip it!»
Коробка зроблена з доданой вторинної сировини, та готова знов до переробки.
Візьми свій напій за ручку!
Кобокс
— це картонний термос, який вміщує два літри рідини: кава, колд-брю, вино і будь-які інші напої.
Він складається з картонного каркаса, термопакета всередині і запломбованого крана. Його конструкція та матеріали дозволяють зберігати температуру напоїв до двох годин.

cobox
Його дуже зручно брати з собою: на прогулянку, відпочинок, у дорогу, офіс, пляж... Це альтернатива підставкам для стаканчиків to go, коли потрібно взяти з собою багато кави; тепер, більше ніхто не розіллє напої по дорозі!
Зручність і опт: стимулює гостей купувати один, півтора чи два літри напоїв;
Кейтеринг: забезпечте гостей термосами з яких вони самостійно зможуть набирати улюблені напої — спростіть собі роботу;
Доставка: більше не потрібно хвилюватися, що кур'єр розіллє напої;
Пляжні комплекси: навіщо наливати двічі, коли можна налити один раз, а гість, лежачи під парасолькою, буде сам розпоряджатися замовленим обсягом напою;
Індивідуальність: ми можемо зробити кобокси з вашим унікальним дизайном;
Будьте першими: в Америці такі термоси користуються попитом вже багато років. Для України ж це — новий формат, і саме наша компанія запустила його першою. Зараз це вільна ніша, в якій близько 20 000 закладів сегменту HoReСa, незліченна кількість офісів, кейтерінгу, приватних івентів і всі вони — перспективні споживачі кобоксу.
Вартість і замовлення: 30 грн за 1 кобокс (гості за нього зазвичай не платять), а мінімальне замовлення не обмежане — 1 шт.
Наші кобокси вирішують проблему розливу холодних і гарячих напоїв — це просто, зручно і безпечно!
Всі елементи кобокса підлягають переробці
Освітній майданчик для наших партнерів B2B та їх співробітників. Це швидка система навчання, адаптації та підвищення кваліфікації для персоналу наших партнерів.

Навчання складається з відео контенту та статей, після чого слухачі Foundation Education проходять атестацію для перевірки та підтвердження своїх знань. Контент доступний ексклюзивно тільки для наших партнерів.

Ми завжди дбали про навчання співробітників наших партнерів, зараз наша турбота вийшла на новий digital-рівень!

Розвивайтеся та вчіться з нами заради спільної справи!
Foundation Education
Партнери