Компанія Foundation Coffee Roasters розпочала свою роботу з 2015 року в Одесі. Щодня, протягом 7 років, ми прагнемо досягти найвищої якості нашого продукту. Тонко відчуваючи зміни в часі, потреби людей та актуальні тенденції, ми щодня вдосконалюємось. Проте мало просто гарно робити свою роботу: аби бути найкращим, ― потрібно ще й мати відповідний вигляд. Тому саме зараз ми вирішили оновити свій візуал, щоб засвідчити нашу рішучість розвиватися, попри будь-які виклики зовнішного світу.
Незважаючи на будь-які зміни у візуалі нашого продукту, ми не готові зраджувати наші базові принципи. Яких би змін не зазнав наш дизайн ― бездоганна якість продукції є найважливішим питанням для нашої команди. Поширюй сміливість бути досконалим, винятковим – а отже найкращим.
Кращим – краще.
Ми відповідальні за ваш ранок. І можемо сміливо заявити, що разом з нашою кавою ваш ранок буде добрим! Це перевірено роками досвіду та тисячею приємних відгуків від вас − саме ви надихаєте нас щоранку приходити до офісу/кав'ярні/ на виробництво та майстерно виконувати свою роботу!

Якщо кава - то Foundation
Ви - частина історії Foundation.
Чому? Тому що кожного дня ви розвиваєтеся як особистість, як експерт у кавовій тематиці. І це спонукає нас шукати найкращого, щоб бути обраними вами!
Бути найкращим – це виклик. Наш із вами тандем дозволяє впоратися з будь-яким викликом! Ми допомагаємо вам – а ви нам.
Не можемо обійти увагою наших партнерів зі сфери громадського харчування.
Щодня ​​їх стає дедалі більше, і ми беремо на себе зобов'язання забезпечити кожний заклад зерном найвищої якості та найсмачнішою, довершеною кавою. Приєднуйтесь до нашого кавового середовища та будьте серед найкращих.
HIGH5
Ми продовжуємо розвиток Specialty Coffee в Україні завдяки підбренду «High Five», який складається виключно з зерна найвищої якості! Кава лінійки «High Five» постійно приймає участь у національних та світових чемпіонатах, займаючи призові місця.
Кава «High Five» — це гордість Foundation Coffee Roasters.