Рецепти приготування

Наша онлайн бібліотека різноманітних рецептів заварювання кави
Дивись, повторюй та насолоджуйся смаком)
Онлайн відео
Безкоштовно

Курс Barista Basic

За два дні ви вивчите теоретичні основи і процеси культивації, збору і обробки зеленої кави; дефектології та класифікації якості зерна; ступеня обсмаження зеленої кави; правила і особливості проведення дегустацій кави; повне освоєння практичних навичок налаштування і приготування еспрессо, роботи з молоком і приготування молочних напоїв.
ДВА ДНІ ПО 8 ГОДИН
Вартість 8000 UAH

Курс Latte Art Basic

Формування теоретичних основ та знань щодо молока, його хімічного складу та особливостей рослинного молока; вивчення історії латте арту, його теоретичні базові аспекти; ознайомлення з критеріями оцінювання латте арта; повне освоєння необхідних навичок латте арта для оволодіння базовими малюнками
8 ГОДИН
Вартість 3500 UAH

Курс Alternative brewing: basic

8 годин. Саме стільки потрібно, щоб вивчити основи теорії і практики приготування основних альтернативних методів заварювання кави; навчитися професійно оцінювати кави, приготований альтернативними методами, і підбирати зерно виходячи зі смакових переваг.
8 ГОДИН
Вартість 3500 UAH

Курс Coffee Sensory Basic

Навчимо Вас розрізняти базові смаки кави та відчувати в чашці фрукти, ягоди та горіхи! Стань кавовим гуру по смаку та опису будь-якої кави!
8 ГОДИН
Вартість 3500 UAH
У максимально стислі терміни ваша команда отримає знання базової кавової теорії, що допоможе компетентно консультувати ваших гостей, навчаться налаштовувати помел без допомоги залучених фахівців, зрозуміє як варити дійсно смачний еспресо, а також пройде базовий курс латте арту, щоб надавати кожному напою індивідуальність.
Хочете, щоб ваші співробітники знали все про каву?