Гондурас Yolanda (omni)

High Five specialty coffee
390,00
грн.
Смак: Чорна смородина, нектарин, карамель

Ця кава походить з фермі Yolanda, власніцею якої є 34-річна Maria Ofelia Estevez. Її любов до кави почалася, коли дівчинці було лише 11. Тоді її мати успадкувала кавову плантацію і під час канікул брала Марію на збір фруктів та кавового урожаю. Першою її офіційною роботою в кавовій індустрії стала робота з закупівлями, де асоційовані виробники стали мотиватором почати власну справу. Уже в 19 років Марія почала вирощувати яблука. Це дало їй змогу отримувати гарні фінансові результати і вже через 3 рокі заснувати власну кавову плантацію Yolanda.

Ферма Yolanda розташована в La Vereda, Potrerillos, Corquin Copan на висоті приблизно 1200 метрів над рівнем моря. На території 2 гектари, тут вирощують різновиди Catuai, Catimor та Lempira. Місцевий теруар характеризується помірним кліматом, великою кількістю опадів та екосистемою, сприятливою для вирощування кави.

Кооператив має власну станцію обробки, оснащену модульними секціями для митої обробки та сушіння. У процесі ферментації використовується екологічне обладнання, яке мінімалізує споживання води, а гаряче повітря для просушування зерна отрімують шляхом спалювання лушпиння кави у спеціальних печах.

Марія Офелія нещодавно стала постійним співробітникам Empresa Aruco у відділі виробництва мікролотів на своїй фермі.

Країна: Гондурас

Регіон: Copan

Висота зростання: 1200 м

Різновид арабіки: Catuai, Catimor

Бальна оцінка: 86,5

Ступінь обсмаження: омні

Спосіб обробки: анаеробний

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш номер телефона
Коментар
Промокод
Payment method

❗️Інтеграція з новою поштою може не працювати, будь ласка вкажіть номер відділення або поштомату в коментарі.


❗️Післяплатою відправляємо тільки каву у зерні та за умов часткової передплати. Якщо бажаєте замовити каву мелену під власний спосіб приготування - скористайтесь онлайн-оплатою.


*Якщо вашого поштомату немає в переліку поштоматів, то вкажить його в коментарі, дякуємо!


Графік работи виробництва: Пн - Пт 9:00 - 18:00; Сб - 10:00 - 17:00